Magdalena Leszner - Skrzecz

Informacja

Magdalena Leszner - Skrzecz

Fascynacja sztuką zaowocowała ukończeniem studiów z historii sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Podziw dla haute couture i klasyki mody rozwinął pasję, która przerodziła się w studia na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Pasja czytania otworzyła oczy i umysł na literacką kreację. Miłość do Francji przekazywana od dzieciństwa przez babc...

Fascynacja sztuką zaowocowała ukończeniem studiów z historii sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Podziw dla haute couture i klasyki mody rozwinął pasję, która przerodziła się w studia na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Pasja czytania otworzyła oczy i umysł na literacką kreację. Miłość do Francji przekazywana od dzieciństwa przez babcię - rodowitą paryżankę, stworzyło jej drugi dom w ojczyźnie Edith Piaf i Coco Chanel.

Dziś zajmuje się zarówno malarstwem, fotografią jak i pisaniem. " Fotografia to dla mnie możliwość poszukiwań historii, magii i rzeczywistości. Powstałe prace łączą w sobie duchowość oraz metafizykę z realiami świata. Najczęściej są to zdjęcia czarno – białe bądź w sepii..”

Brała udział m.in. w wystawach:

Międzynarodowej wystawie twórców europejskich w Rzymie.

Malarstwa w Białymstoku, Stargardzie Szczecińskim, Bielsko - Białej.

Indywidualnej wystawie malarstwa w Łodzi.

Czytaj więcej
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 20 produktów
Pokaż 1 - 12 z 20 produktów