BOMBSHE

Informacja

BOMBSHE

Bombshe to marka zainspirowana kobietą, która chce celebrować swoją kobiecość – tak jak lubi i jak sama ją interpretuje. Dla siebie samej i z samą sobą, albo przeciwnie – wśród innych ludzi. Tworzymy ubrania, które podkreślą Twoją osobowość, pomogą Ci poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze. Idealnie sprawdzą się nie tylko na wielkie wyjścia czy randkę z ukochaną osobą w ulubionej knajpce, ale też na zwykły dzień, w którym potrzebujesz czegoś, co doda Ci trochę energii, pewności siebie. Wierzymy, że znajdziesz wśród naszych kolekcji swój nowy talizman.

Dla Twojego bezpieczeństwa i dobra natury.

- Dbamy o jakość i bezpieczeństwo materiałów – dobieramy te, które posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, co oznacza, że zostały zbadane pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia.

- Korzystamy wyłącznie z energooszczędnych maszyn.

- Tworzymy rzeczy, które mają służyć Ci latami – trafiony zakup to ten, który przynosi autentyczną radość i gości w szafie na długo. Chcemy, by nasze rzeczy zostały z Tobą na lata, dlatego projektujemy z myślą o jakości, nie ilości. Niech nie zdziwią Cię krótkie serie kolekcji, ograniczona rozmiarówka czy to, że dobieramy niewielkie ilości, ale za to wyjątkowych materiałów. Jedyna moda, jakiej dajemy się do reszty pochłonąć, to przemyślane zakupy i wysoka jakość.

Pokaż 1 - 10 z 10 produktów
Pokaż 1 - 10 z 10 produktów