FILIP LEBELT

Lista produktów dla marki FILIP LEBELT

Zamiłowanie do mody przekazał mi ojciec, który przeszło 30 lat temu stworzył docenianą w całej Europie markę Lebelt suits.

Wychowałem się w pracowni krawieckiej, a obcowanie z tkaninami oraz możliwość podpatrywania najlepszych projektantów i krawców z czasem przerodziły się w prawdziwą pasję.

Dzisiaj, już jako dojrzały projektant, pragnę kultywować rodzinną tradycję, stawiając na świeży, nowatorski kierunek, jednocześnie czerpiąc pełnymi garściami z wieloletniego doświadczenia. 

Stworzenie kolekcji dla kobiet jest dla mnie naturalnym krokiem rozwoju marki, do tej pory kojarzonej głównie z modą męską.

Oddaję w Twoje ręce odzież, zaprojektowaną z myślą o wyzwaniach, jakim stawiasz czoło każdego dnia. 

Wysokiej jakości tkaniny, perfekcyjne przeszycia i dbałość o detale sprawiają, że ubrania podkreślą Twój styl i charakter, jednocześnie dając poczucie swobody i komfortu w każdej sytuacji. 

Przekazuję Ci kolekcję, wykonaną z trwałych materiałów, wyselekcjonowanych w zgodzie z dbałością o naturalne środowisko. 

Zapraszam Cię do świata mody, stworzonego dla wymagających i wyjątkowych kobiet, takich jak Ty.

Produkt dodany do ulubionych

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.