Sprawdź nasze ogłoszenia!

Interesujesz się modą? Nie masz problemu z obsługą komputera? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Mamy dla Ciebie ofertę PŁATNEGO STAŻU!

Miejsce pracy: CONCEPT STORE Od Projektantów, Pabianice ul. Zamkowa 4

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. marketingu oraz obsługi klienta

Miejsce pracy: CONCEPT STORE Od Projektantów,

Pabianice ul. Zamkowa 4

Jakie będą Twoje główne zadania?

• Obsługa sklepu internetowego

• Tworzenie prostych ulotek oraz banerów reklamowych

• Obsługa mediów społecznościowych instagram,twitter

• Pisanie postów oraz krótkich tekstów reklamowych

• Obsługa oraz pomoc w organizowaniu eventów okolicznościowych

. prowadzenia bloga

Co oferujemy?

• Płatny staż

• Pracę w młodym zespole

• Poznanie branży modowej z linii Premium

• Możliwość stałej pracy po odbyciu stażu

•Zaproszenia na pokazy mody oraz wernisaże

Czekamy na Twoje CV!

Wybierz najlepszą dla Ciebie metodę aplikowania na staż:

Wyślij CV na adres: kontakt@odprojektanta.com lub

umów się telefonicznie na spotkanie pod numerem 698 657 152 lub

przynieś CV bezpośrednio do naszego butiku: Pabianice, ul. Zamkowa 4.

Stanowisko ; Asystent  sprzedaży / doradca klienta