PÓŁKA LUB WIESZAK W KSZTAŁCIE BALETNICY

Ostatnie egzemplarze!

169,00 zł

Użyj wieszaka z trzema uchwytami do zawieszenia ubrań, torby i innych przedmiotów codziennego użytku. A półkę wykorzystaj na przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy takich jak czapka, szalik, książeczki, ramki lub zabawki.

Praktyczna półka ścienna z naszej kolekcji jest solidnie i starannie wykonana, zapewnia wysoką jakość produktu oraz jego oryginalność. Idealnie wkomponuje się w każdy wystrój dziecięcego pokoju, przedpokoju lub dowolnym pomieszczeniu Waszego domu. Pozwoli zaprowadzić w nich harmonię i porządek, a także pomoże dziecku nauczyć się odkładania rzeczy na swoje miejsce. Zamontuj go tylko na odpowiedniej wysokości, aby dzieci mogły same powiesić ubranie.

Wykonana jest z drewna świerkowego, które jest twarde i wytrzymałe. Ręcznie malowana farbami spełniającymi normy EN 71.3 dopuszczające malowanie zabawek.

Wymiary: 64/40 cm, głębokość półki 12 cm

100% rękodzieło

Produkt wykonano w Polsce.

*Certyfikowane farby marki BEKO używane do malowania zabawek dla dzieci, nie zawierają ołowiu, kadmu ani metali ciężkich.

Realizujemy indywidualne zamówienia dotyczące kolorystyki i dekoru (serce, gwiazdka, motylek, samochód, korona). Możliwość zamówienia zabawki spersonalizowanej z imieniem dziecka brak dodatkowych opłat.

Czas oczekiwania do 14 dni roboczych.

PodobneProdukty