Aukcje

 AukcjeAkcja
 AukcjeAkcja
Sprzedane

Aukcja sprzedana

Sprzedane

Aukcja sprzedana

Sprzedane

Obraz olejny na płótnie o wymiarach: 50x50 cm.

Aukcja sprzedana

Sprzedane

Aukcja sprzedana

Sprzedane

Aukcja sprzedana

Obraz przedstawia kobietę kąpiąca się w oczku wodnym, woda turkusowa w niektórych meijscach się mieni ( z lotu ptaka), wokół biele, szarości, czerń, złoto, błękit, beże- ze strukturą  kryształową oraz piaskową dająca efekt 3 d,  w prawym górnym rogu nurek również z lotu ptaka.. Obraz minimalistyczny. Wymiar: 150x100 cm Malarz: Kinga Maziuk

Obraz przedstawia kobietę ze złotymi powiekami, odcienie: blady róż, zieleń, biel - chmury. Wymiary: 50x70 cm Malarz: Kinga Maziuk

Obraz olej na płótnie o wymiarach: 100x73 cm.

Obraz olej na płótnie o wymiarach: 50x60 cm.

Obraz olej na płótnie o wymiarach: 50x50 cm.

Obraz olej na płótnie o wymiarach: 60x50 cm.

Obraz olejny na płótnie o wymiarach: 50x100 cm.

Obraz olejny na płótnie o wymiarach: 80x100 cm.

Obraz wykonany metodą akwarela o wymiarach 38x18. Obraz sprzedawany w nowoczesnej ramie w kolorze srebrnym.

Obraz wykonany metodą akwarela o wymiarach 38x28. Obraz sprzedawany w nowoczesnej ramie w kolorze srebrnym.

Obraz wykonany metodą akwarela o wymiarach 40x30. Obraz sprzedawany w nowoczesnej ramie w kolorze srebrnym.

Obraz wykonany metodą akwarela o wymiarach 30x22.  Obraz sprzedawany w nowoczesnej ramie w kolorze srebrnym.

Obraz wykonany metodą akwarela o wymiarach 24x32. Obraz sprzedawany w nowoczesnej ramie w kolorze srebrnym.

Obraz wykonany metodą akwarela, o wymiarach 32x41. Obraz sprzedawany w nowoczesnej ramie w kolorze srebrnym.

Obraz wykonany metodą akwarele, o wymiarach 32x46. Obraz sprzedawany w nowoczesnej ramie w kolorze srebrnym.