Artyści

Artyści


Kim tak naprawdę jest artysta?

Artysta to osoba, która wykonuje przedmioty czy utwory o charakterze dzieł sztuki. Artysta w odróżnieniu od rzemieślnika tworzy swe dzieła bazując na własnym pomyśle. Dzięki temu, robione przedmioty bardzo różnią się od siebie, w zależności od wykonawcy. To nadaje im niepowtarzalny charakter. Wielu artystów tworzy w oparciu o wybrany styl, czy nurt artystyczny, często łączy kilka. Takie niekonwencjonalne połączenia w zestawieniu z wybraną techniką sprawiają, że prace stają się charakterystyczne dla danego twórcy. Artystą może być każdy, kto tworzy urzeczywistniając swoje pomysły. Nie istnieje wyróżnia granica między sztuką, a rzemiosłem. Pojęcia te się wzajemnie uzupełniają i powstają takie terminy jak rzemiosło artystyczne, czy sztuka użytkowa, czyli wytwarzanie przedmiotów, do codziennego użytku, o wysokich walorach estetycznych

Jak dzielimy artystów?

W zależności od rodzaju tworzenia mówimy np. o : artystach plastykach, artystach muzykach itd. Można wyróżnić kilka dziedzin, w jakich mogą działać: architektura, architektura wnętrz, architektura krajobrazu, film, fotografia, gry komputerowe, grafika, komiks, literatura, malarstwo, muzyka, pantomima, performance, rzeźba, sztuka internetu, sztuka uliczna, sztuka użytkowa, teatr, wideo, wzornictwo przemysłowe.

Co wyróżnia artystów, z jakimi współpracujemy?

Mamy do zaoferowania prace prawdziwych mistrzów jak i młodych dobrze rokujących artystów. Współpracujemy z twórcami z Polski, ale i z całej Europy. Stawiamy na twórców o niepowtarzalnym talencie, z dużą wrażliwością i pasją, których prace cechuje oryginalność oraz jakość. W dziełach, jakie mamy w ofercie, można zauważyć emocje jakie towarzyszyły twórcom podczas ich robienia oraz oddanie z jakim były tworzone. Wybrani przez nas artyści wykorzystują rozmaite techniki, od olejnej na płótnie, po akwarele, czy gwasz na płótnie i papierze oraz wiele innych.  Można u nas dostać zarówno bardziej abstrakcyjne dzieła, jak i klasyczne pejzaże, czy portrety. Nasi artyści różnią się od siebie również stylem, w jakim tworzą. Można u nas znaleźć artystów, którzy tworzą spokojne, stonowane prace, jak i ekspresyjne, kolorowe. Stawiamy na różnorodność, niepowtarzalność, tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Co mamy do zaoferowania?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do znawców i kolekcjonerów sztuki, jak i osób, które szukają niebanalnego pomysłu na prezent, czy wartościowego dzieła sztuki do salonu. Osoby, które nie mają doświadczenia w kupowaniu obrazów, zachęcamy do zadawania nam wszelkich pytań i próśb o pomoc w wyborze obrazu czy fotografii, a my chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania, doradzimy i pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru. W ofercie mamy zarówno prace mistrzów o ugruntowanej pozycji na rynku sztuki, jak i najlepiej rokujących młodych artystów z całej Europy. Przygotowaliśmy dla Państwa obrazy również polskich malarzy, a wśród nich znajdują się uznani klasycy sztuki współczesnej oraz twórcy młodego pokolenia, obdarzeni niepowtarzalnym talentem i wrażliwością. W przedstawionych dziełach wykorzystane zostały rozmaite techniki, min : olejna na płótnie, gwasz na płótnie i papierze, akwarele oraz technika akrylowa. Dostępne w naszej galerii obrazy będą stanowiły nieodłączną część domowej kolekcji, nadając wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.   

Jest to sztuka współczesna w najlepszym wydaniu, do zakupienia w naszej galerii internetowej oraz stacjonarnej.

Produkt dodany do ulubionych