Designerska marka mebli DS Manufaktura

DS Manufaktura mebli


Marka DS Manufaktura™ to producent wyselekcjonowanej oferty designerskich mebli i dodatków, dopracowanych w detalu, wytwarzanych ręcznie z najwyższej jakości materiału i realizowanych indywidualnie dla klienta. 

Wszystkie modele zostały zaprojektowane w autorskim atelier Dobek & Stypińska. 

Dla koneserów oferujemy również szeroką paletę personalizacji według osobistych upodobań.

Wierzymy, że tylko indywidualnie realizowany produkt może sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. 

Właśnie dlatego nie magazynujemy produktów przez długi czas, nie sprowadzamy ich również z dalekich krajów o taniej sile roboczej. 

Wytwarzamy je lokalnie, według własnego projektu i z poszanowaniem środowiska oraz wartości społecznych.

Każdy produkt opuszczający mury naszej pracowni to dzieło sztuki użytkowej, które cechuje ręczna produkcja, szczególny nacisk na doświadczenia zakupowe naszych klientów i wyjątkowy charakter wynikający wprost z naturalnych efektów pracy ludzkich rąk.

Za powstaniem atelier Dobek & Stypińska oraz marki DS Manufaktura™ kryje się doświadczenie z zakresu aranżacji wnętrz, a także pasja do tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. 

To właśnie ono dało dwojgu założycielom — Oskarowi Dobkowi i Julii Stypińskiej, impuls do wprowadzenia na rynek marki premium dla wymagających klientów, której motywem przewodnim jest wysokiej jakości obsługa klienta i dopracowany w detalach, nieszablonowy produkt.

Pierwsze idee, zakorzenione jeszcze w roku 2014, wkrótce stały się faktem i dziś możemy zaproponować naszym klientom produkty najwyższej próby, które spełniają wysokie oczekiwania estetyczne i dają zadowolenie w sferze stylowego wystroju wnętrz.

Kolekcje sygnowane logo DS Manufaktura™ cechuje ręczna produkcja w niskim nakładzie, pod ścisłą kontrolą jakości oraz szczególny nacisk na doświadczenia zakupowe klientów. 

Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, a zarazem ponadczasowy ze względu na wyjątkowy charakter naszego podstawowego materiału — drewna — oraz naturalne efekty pracy ludzkich rąk. Wszystkie egzemplarze są numerowane i uzupełnione odpowiednimi certyfikatami jakości.

Nasze wzornictwo można zdefiniować jako inspirowane stylem Mid-century oraz ideami Bauhaus’u, zaaranżowane w autorskim wydaniu. 

Bez wątpienia są to meble ponadczasowe i inspirujące, a ich produkcja odbywa się ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik obróbki.

Produkt dodany do ulubionych