Marlena Majewska

Marlena Majewska


Urodziłam się w 1980 roku.

Malarstwo towarzyszyło mi od lat najmłodszych ,chociaż będąc dzieckiem nie zawsze potrafiłam nazwać styl, który mnie inspirował. 

Po latach poszukiwań, odkrywania siebie i swoich emocji, które przelewam na płótno wiem, że moim dzisiejszym natchnieniem jest nieuczciwość tego świata i uczucia.

Pochodzę z biednej rodziny,gdzie szanse na rozwinięcie swoich umiejętności malarskich ,były nierealne,sama dążyłam do techniki malarskiej,która będzie odzwierciedlała moją duszę i w której będę się czułą dobrze.

Moje  obrazy są pełne abstrakcji, mocy i  pokazują również te trudne do akceptacji formy. 

Patrząc na swoje dzieła pamiętam dokładnie każdą emocję towarzyszącą mi przy pociągnięciach pędzlem - czasem jest to złość i smutek, a czasem radość i troska. 

Wierzę, że to co wychodzi spod mojej ręki przybliża moją historię, trudne doświadczenia ale również siłę jaką dała mi każda napotkana trudność i to że poradziłam sobie z każdą z nich i dzięki temu mogę spełniać marzenia o malarstwie.

Mam nadzieję, że każda malowana postać przez ze mnie będzie Wam przybliżać też i moją historię,nie tylko wybranych postaci.

Produkt dodany do ulubionych