CHÉRIR PARIS

Lista produktów dla marki CHÉRIR PARIS

CHÉRIR PARIS to kolekcja odzieży skierowana do wyjątkowej kobiety, która swoim wyglądem podkreśla ekstrawagancję, seksapil i wewnętrzne piękno. Jest kobietą, która kocha luksus i luksusowe życie; Lubi podróżować i podkreśla swój wyjątkowy wygląd. Spełniając się swoim wyglądem zewnętrznym, lubi pokazywać swój wyjątkowy charakter jako kobieta, która dba o siebie i która nie stroni od luksusowych zakupów i cieszenia się sztuką. Jest kobietą, która nieubłaganie dąży do tego, aby zawsze wyglądać zmysłowo, dumnie i kobieco.

Oferowane produkty wykonane są z ręcznie zbieranych tkanin organicznych (głównie włoskich). Inspiracji tkaninowych do naszych kolekcji szukamy na corocznych targach Milano Unica i Premiere Vision. Nasze wełny, jedwabie i skóry pochodzą od certyfikowanych włoskich i hiszpańskich producentów. Nasze produkty są dopracowane do perfekcji pod względem wzornictwa, wyglądu i komfortu noszenia. Współpracujemy z francuskimi biurami projektowymi, które uznawane są za najlepsze w branży mody, tworząc kolekcje we współpracy z największymi domami mody. Nasze produkty szyjemy z dbałością o każdy szczegół w naszej prototypowej szwalnia w Polsce, gdzie zatrudniamy szwaczki z tytułem magistra, a także w rzemieślniczych włoskich i francuskich szwalniach premium. Skrupulatnie nadzorujemy cały proces produkcji, aby stworzyć produkty, które można naprawdę określić jako rękodzieło lub dzieła sztuki użytkowej.

Nasze kolekcje oparte są na klasycznych i minimalistycznych krojach, które choć pozornie zwyczajne, przekraczają granice w połączeniu tworząc stylizację przypominającą okładki popularnych magazynów mody (np. styl paryski / francuski szyk). Ten styl, w połączeniu z najnowszymi trendami, jest prosty, minimalistyczny, a jednocześnie gustownie elegancki i idealnie nadaje się do noszenia na co dzień, a także na ważne spotkanie biznesowe lub wieczór w restauracji. Kobiety są kapryśne, jak to się mówi, dlatego w naszej kolekcji znajdziesz również fantazyjne i kolorowe produkty. Chcemy zaoferować kobietom możliwość noszenia naszych produktów, które są zgodne z sytuacją i stanem umysłu, aby zawsze czuły się spokojne i pewne siebie.

 

Produkt dodany do ulubionych