BIZUU

Lista produktów dla marki BIZUU

Historia marki sięga 2011 roku, w którym powstał pierwszy butik w poznańskim Starym Browarze. BIZUU to jednak coś więcej niż brand, to ponad 10 lat wzajemnej pasji i miłości do mody dwóch sióstr – Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak.

Powstaniu marki przyświecała idea, aby na polskich ulicach zagościł kolor i nieszablonowe motywy. Jak się później okazało, to był jedynie wstęp do nietuzinkowych rozwiązań, które w postaci kwiatowych wzorów i autorskich printów na stałe wpisały się w DNA marki.

Dzisiaj BIZUU to wiele zróżnicowanych linii: regularna wiosna-lato oraz jesień-zima, cztery kolekcje sezonowe: Après-Midi, wakacyjna MER, sportowa Balance, kapsułowa Be a BIZUUGirl, ślubna Bridal oraz kolekcja akcesoriów.

Od 2016 roku polska marka współpracuje ze światowymi brandami, takimi jak: Cartoon Network, Mattel czy Bravado, z którymi zrealizowała kolekcje: BIZUU x The PowerPuff Girls, BIZUU x Barbie oraz BIZUU x The Rolling Stones. Dodatkowo, z okazji 100-lecia marki TOUS marka BIZUU została zaproszona do współpracy przy projekcie specjalnym. W jego efekcie powstał t-shirt, z autorskim projektem graficznym misia widzianego oczami marki. Projekt ten miał swojego ambasadora w wielu krajach na świecie.

Obszerne portfolio BIZUU to szeroki wachlarz stylizacji – od casualowych, poprzez sportowe, aż po propozycje na eleganckie wyjścia. Marka pokazuje uniwersalność swoich kolekcji, których modułowość pozwala na ich łączenie i pozostanie w trendach.

Produkt dodany do ulubionych