Katarzyna Zachtej

Katarzyna Zachtej


Urodziła się na Śląsku. Od zawsze maluje amatorsko, ale były lata, przez które nie namalowała nic. Doszła do tego, iż musi znaleźć coś, co mnie wyciszy i da pozytywnego kopniaka.

Pod koniec 2017 roku kupiła blejtramy i stwierdziła, że zrobi coś dla siebie. Nawet nie marzyła o tym, że będzie malowała kilka obrazów tygodniowo, a nawet kilka dziennie. Nie marzyła, że jej obrazy będą miały tak dużą publiczność. Wyszła ze swoimi pomysłami na świat. Rozbudowała swoje media społecznościowe (Twiter, Instagram, FB) prowadzi stronę, bloga, maluje i przede wszystkim kocha to co robi. W 2018 roku namalowała ponad 100 obrazów, zorganizowała dwie własne wystawy w 2018 roku oraz jedną w 2019 roku, brała udział w kilku wystawach zbiorowych, plenerach i konkursach. W maju 2019 zdobyła swoją pierwszą nagrodę na międzynarodowym konkursie malarskim w USA. Jej marzeniem zawsze było ukończenie uczelni o kierunku malarstwo. Jest już 15 lat po studiach, ale zaczyna spełniać swoje marzenia - od października będzie studiować na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Należy do dwóch stowarzyszeń artystycznych "Barwy Śląska" oraz "Faun Art".

Produkt dodany do ulubionych

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.