O nas

CONCEPT STORE Od Projektantów to nazwa miejsca, które opisywane jest jako wielofunkcyjna przestrzeń, miejsce spotkań na styku handlu i kultury. Czyli moda, sztuka, design i to wszystko w jednym miejscu.

Znajdziesz tu wybrane specjalnie dla Ciebie kolekcje ubrań i dodatków od znanych, polskich i zagranicznych marek, jak również, niezależnych  projektantów mody i designu. 

Zadbaliśmy również o najmłodszych naszych klientów. Asortyment  dziecięcy posiada wszystkie  niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, w tym  Oeko-Tex Standard 100, a  do produkcji zabawek używane są Certyfikowane farby marki BEKO-  nie zawierają ołowiu, kadmu ani metali ciężkich.

Nasz Concept Store został opisany w  wielu branżowych magazynach między innymi w  Fashion Biznes, Strefa biznesu czy Puls Biznesu, bo to nie tylko butik, to także, liczne wydarzenia, wystawy i wernisaże. W naszej galerii możesz zakupić obrazy znanych europejskich malarzy.To nie tylko inwestycja, ale również, świetny design do twojego domu.


Zdobywca nagrody głównej w Plebiscycie wojewódzkim. BUTIK WOJ. ŁÓDZKIEGO 2017.

Produkt dodany do ulubionych

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.