O nas

Concept Store odprojektanta.com

Kim jesteśmy, czym jest Concept Store?

To nazwa miejsca, które opisywane jest jako wielofunkcyjna przestrzeń. To idea, która skupia się na kilku rodzajach produktów życia codziennego, takich jak : moda, design czy sztuka. To miejsce na pograniczu handlu i kultury.

Można tu znaleźć starannie wyselekcjonowane kolekcje ubrań i dodatków znanych, polskich i zagranicznych marek, jak i również od niezależnych projektantów mody i designu. To miejsce, które łączy w sobie butik, galerię i sklep.

Historia tego typu punktów zaczyna się we Włoszech i Francji, gdzie powstały pierwsze takie miejsca i do dziś są jednymi z przodujących oraz posiadają szerokie grono stałych odbiorców. Idea Concept Store w Polsce dopiero zaczyna się rozwijać i stopniowo zyskuje na popularności. Jednym słowem, to miejsce, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo i indywidualnie.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się łączeniem produktów lifestylowych ze sztuką. Naszym zadaniem jest dobór najlepszych marek i niezależnych projektantów, tak by klient nie musiał martwić się o jakość produktów podczas robienia zakupów.

Wybieramy różnorodne rzeczy z wielu kategorii, by każdy mógł znaleźć u Nas coś dla siebie. Sprowadzamy niepowtarzalne projekty, by były one łatwo dostępne dla Naszych gości. Wybierając produkty zwracamy uwagę, nie tylko na ich jakość, ale również na zrównoważoną produkcję. Dbamy o Naszą planetę i jej mieszkańców, dlatego pragniemy spopularyzować ekologiczne produkty i unikamy szkodzących naturze rozwiązań.

Nasze działy?

Co można u Nas  znaleźć?

Oferujemy szeroki asortyment. Można u nas znaleźć produkty z takich kategorii jak : moda, bielizna, odzież sportowa, biżuteria, sztuka czy design. Co więcej, organizujemy również aukcje sztuki, wystawy i wernisaże. Każdy nasz produkt cechuje wysoka jakość, niepowtarzalność i różnorodność.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dorosłych jak i najmłodszych klientów. Zadbaliśmy, by asortyment dziecięcy posiadał wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, w tym Oeko-Tex Standard 100. Do produkcji zabawek używane są certyfikowane farby marki BEKO, które nie zawierają ołowiu, kadmu i metali ciężkich.

Co wyróżnia nas na rynku?

Przede wszystkim wyróżnia nas jakość i indywidualne podejście do klienta. W czasach masowej produkcji, na większości sklepowych półek widnieje dużo przeciętnych, identycznych rzeczy.  Nie trudno spotkać tak samo ubrane osoby, czy podobnie zaaranżowane wnętrza. Kolejną wadą wyrobów nastawionych na ilość jest ich niedopracowanie. W produkcji, jaką promujemy, wszystkie rzeczy są tworzone z myślą o użytkowniku, z sercem i dbałością o detal. Przy pracy dla mniejszego grona odbiorców potrzeba więcej starań, ale zadowolenie klienta jest najważniejsze.

Stawiamy na oryginalne rozwiązania, które sprawiają, że każdy może poczuć się wyjątkowy. Wspieramy marki, które nie są nastawione na masową produkcję oraz troszczą się o środowisko. Przedmioty jakie można u nas znaleźć, są nie tylko perfekcyjnie dopracowane, ale również trwałe i stworzone w myśl zrównoważonej produkcji oraz cechują się wysoką jakością materiałów.

Nasz Concept Store został opisany w wielu branżowych magazynach między innymi w Fashion Biznes, Strefa Biznesu czy Puls Biznesu. Jesteśmy zdobywcami nagrody głównej w Plebiscycie wojewódzkim BUTIK WOJ, ŁÓDZKIEGO 2017. 

W Naszej galerii można zakupić również obrazy znanych europejskich malarzy, co może stanowić wspaniały dodatek do wnętrza jak i inwestycję.

Nasze działania na rzecz ekologii, czyli kilka słów o modzie zrównoważonej...                      Moda zrównoważona to nic innego jak moda ekologiczna, która ma na celu ograniczenie lub całkowitą eliminację negatywnego wpływu na naszą planetę i jej mieszkańców.       Moda zrównoważona jest przeciwna wyzyskom, współczesnemu niewolnictwu, pracy dzieci i łamaniu praw człowieka. Zmniejsza zużycie surowców, barwników i szkodliwych chemikaliów, by ograniczyć zanieczyszczenia i odpady, np. tekstylne lub z opakowań.    Materiały syntetyczne są zastępowane naturalnymi, takimi jak : bawełna czy len, które są biodegradowalne.

W Naszej ofercie można znaleźć lniane ubrania Agi Jensen, jedwabne kimono od Anya Maj, bambusowe bluzki od Bee&Donkey i wiele innych. Stawiamy na ekologiczną sprzedaż i dystrybucję oraz w dużej mierze współpracujemy z lokalnymi markami, by zmniejszyć ślad węglowy. Zamiast sezonowych trendów w duchu szybkiej mody promujemy odpowiedzialną konsumpcję wybierając produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności.

Dlaczego warto u nas robić zakupy?

Szanujemy czas Naszych klientów i starannie selekcjonujemy produkty, by były jak najwyższej jakości i staramy się ułatwić wybór Naszym gościom. Dążymy do tego, by każdy, kto od nas wychodzi mógł poczuć się wyjątkowo.

Nasz Concept Store to połączenie butiku z galerią sztuki, który łączy przyjemne z pożytecznym i uwrażliwia na piękno.

Odrobina luksusu zamknięta w kilku ścianach i dostępna dla wszystkich.

Produkt dodany do ulubionych