Zwroty i wymiana

Jeżeli towar nie spełni Twoich oczekiwań to zawsze masz możliwość zwrotu lub wymiany bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe jeśli produkt nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania. W przypadku uszkodzenia artykułów spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem bądź złym opakowaniem zwrotnym będziemy zmuszeni ubiegać się o rekompensatę. Zasada ta nie znajduje zastosowania, jeśli uszkodzenie artykułu spowodowane zostało wyłącznie czynnościami zmierzającymi do sprawdzenia jego działania.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Do każdego zwrotu prosimy o  dołączenie  formularza zwrotu/wymiany towaru w którym prosimy o podanie numeru konta na które mamy zwrócić należność.
Ponieważ, dbamy o środowisko nie dodajemy formularza zwrotu do paczek, dlatego, prosimy o wydrukowanie formularza samemu w przypadku zwrotu;

link; 

https://odprojektanta.com/img/cms/FormularzOdstapienia- nr-1-CS-.pdf


Pamiętaj proszę, aby odesłać produkt z Twoim oświadczeniem zawierającym dane osoby, która dokonała zakupu oraz (w przypadku zwrotów) numer rachunku bankowego wraz z danymi, na który ma zostać przesłana należna kwota. Pamiętaj, że powinieneś udowodnić zakup, w tym celu najwygodniejszym rozwiązaniem będzie dołączenie do przesyłki dowodu zakupu.

Produkt odeślij proszę na adres:

CONCEPT STORE Od Projektanta
ul. Zamkowa 4
Pabianice 95-200

Jeżeli chcesz wymienić produkt, a jest on tańszy od nowo wybranego to proszę o dopłatę różnicy na konto sklepu;

PL 08 1140 2004 0000 3302 7995 8950  

Do kwoty dolicz proszę koszt wysyłki 15 pln.  Jeżeli natomiast wartość nowego wybranego produktu jest mniejsza, zwrócę Ci różnicę na wskazane przez Ciebie konto.


Biżuteria oraz bielizna nie podlega zwrotowi ze względów higienicznych.

Nie podlegają zwrotowi również artykuły robione na indywidualne zamówienie.

 Zwrot należności  za produkt zwrócimy w ciągu 14 dni, przelewem bankowym na konto przez Ciebie wskazane (w zależności od sesji danego banku) oraz  od daty otrzymania przez nas towaru) lub 21 dni przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu.

Aby wymiana lub zwrot przebiegły sprawnie, proszę Cię o wcześniejszy kontakt e -mailowy w celu ustalenia szczegółów.

Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy skorzystaj z formularza odstąpienia od umowy , który znajduje się w sekcji regulamin załącznik nr. 1 ; a, następnie należy do nas przesłać drogą e-mailową kontakt@odprojektanta.com lub pocztową;  j.p.

Jeśli dokonasz zwrotu towaru powyżej 14 dnia od wysłania pisemnego odstąpienia od zakupu nie  przyjmiemy paczki zwłaszcza  jeśli będzie to produkt szczególnie wrażliwy w danym sezonie, jeśli przyjmiemy możemy żądać odszkodowania.CONCEPT STORE Od Projektanta
ul. Zamkowa 4 , Pabianice  95-200
POLSKA

Produkt dodany do ulubionych